Witam sprzedam wywrotkę

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Piątek, 12 Czerwiec, 2026  16:17
48 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dostawcze i ciężarowe / Pozostałe dostawcze i ciężarowe
  • Paliwo:Diesel
  • Rok produkcji:2010
  • Stan techniczny:Nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów:Manualna

Opis oferty

Witam sprzedam wywrotkę Iveco 2.3 diesel rok 2010 cena 48 tys do negocjacji Auto jest zarejestrowane na PL gotowe do jazdy tel 7.8.2.4.3.7.9.3.7

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Marek
Konto prywatne
Na Lento.pl od 21 lut 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków